Informacja Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice w dniu 1 marca 2022 roku w szkole podstawowej Jaszczurowa odbyło się 1 zebranie sędziów w bieżącym roku na którym zostało przedstawione bardzo ważne tematy dotyczące naszej organizacji.

Prezes KS Piotr Medoń przedstawił zebranym sprawozdanie z działalności Kolegium Sędziów za 2021 rok, kolega Antoni Sordyl  Przewodniczący Komisji Rewizyjnej przestawił sprawozdanie finansowe KFD za 2021 rok. Następnie Przewodniczący KS przedstawił do zatwierdzenia Projekt Regulaminu dotyczący KFD, który został przez sędziów przyjęty do realizacji.

Tematem kolejnym były wybory nowych członków Komisji ds. składek sędziowski na okres kadencji Zarządu Kolegium Sędziów. W wyniku dyskusji i wyrażeniu zgody na pracę w tej Komisji zostali wybrani koledzy:

  1. Antoni Sordyl
  2. Kazimierz Barcik
  3. Piotr Góral

Przewodniczący KS Piotr Medoń przedstawił zarys dotyczący obchodów 70 – lecia naszej organizacji, który przypada w tym roku, zaapelował do zebranych, aby przedstawili swoje pomysły na organizację tego jubileuszu.

Następnie poinformował, iż w dniu 22 marzec na obiekcie sportowym Sucha Beskidzka odbędzie się sprawdzian kondycyjny sędziów na którym należy mieć obowiązkowo karty zdrowia.