SĘDZIA

OBSERWATOR

L. p

Nazwisko i Imię

Klasa

Nazwisko i Imię

Klasa

1.        

BOBREK MICHAŁ

III LIGA

BRAŃKA MAREK

S.C.

2.        

PUTEK SZYMON

IV LIGA

MEDOŃ PIOTR

IV LIGA

3.        

FILA MARCIN

IV LIGA

PAJĄK DAWID

IV LIGA

4.        

NOGA BARTŁOMIEJ

OKRĘGOWA

GÓRAECKI ANDRZEJ

KLASA OKRĘGOWA

5.        

FRANCZAK JAROSŁAW

OKRĘGOWA

GÓRAL PIOTR

KLASA OKRĘGOWA

6.        

GIGOŃ KAMIL

OKRĘGOWA

SORDYL ANTONI

KLASA A I B

7.        

ROMANOWSKI WITOLD

OKRĘGOWA

WAJDZIK PIOTR

KLASA A I B

8.        

WOJAS IGOR

OKRĘGOWA

   

9.        

ŻYDEK ARTUR

OKRĘGOWA

   

10.    

WĄCZAK DAWID

OKRĘGOWA

   

11.    

KAMIŃSKI BARTOSZ

KLASA A

   

12.    

ZIĘBA SŁAWOMIR

KLASA A

   

13.    

WADOWSKI PAWEŁ

KLASA A

   

14.    

JAMRÓZ ANDRZEJ

KLASA A

   

15.    

ADAMCZYK MARIUSZ

KLASA A

   

16.    

BORGOSZ ŁUKASZ

KLASA A

   

17.    

CHOJNA MIECZYSŁAW

KLASA A

   

18.    

DUDEK KRZYSZTOF

KLASA A

   

19.    

KACHEL DAWID

KLASA A

   

20.    

KRASKA TYMOTEUSZ

KLASA A

   

21.    

LOCHERT MACIEJ

KLASA A

   

22.    

MIŚ ZBIGNIEW

KLASA A

   

23.    

MNICH ŁUKASZ

KLASA A

   

24.    

PYTLOWSKI MACIEJ

KLASA A

   

25.    

SERUGA WOJCIECH

KLASA A

   

26.    

WAJDZIK PIOTR

KLASA A

   

27.    

WARCHAŁ IRENEUSZ

KLASA A

   

28.    

CHRAPEK KAMIL

KLASA B

   

29.    

DOLNY ADRIAN

KLASA B

   

30.    

FICEK FLORIAN

KLASA B

   

31.    

GALAS DANIEL

KLASA B

   

32.    

GÓRALSKI BARTOSZ

KLASA B

   

33.    

GWOREK KRZYSZTOF

KLASA B

   

34.    

KACHEL DANIEL

KLASA B

   

35.    

KUDELA MICHAŁ

KLASA B

   

36.    

KUTERMAK ADAM

KLASA B

   

37.    

PAJĄK JERZY

KLASA B

   

38.    

PIETRASZEK MIROSŁAW

KLASA B

   

39.    

POLAK ADAM

KLASA B

   

40.    

PYREK MAREK

KLASA B

   

41.    

RAPACKI ŁUKASZ

KLASA B

   

42.    

SABUDA MARCIN

KLASA B

   

43.    

SORDYL WOJCIECH

KLASA B

   

44.    

WIECHEĆ SŁAWOMIR

KLASA B

   

45.    

WŁOSAK JAKUB

KLASA B

   

46.    

JURYTA MATEUSZ

KLASA B

   

47.    

PUŁCZYŃSKA KAROLINA

KLASA B

   

48.    

WOJEWODZIC WIKTOR

KLASA B

   

49.    

RYBARCZYK PATRYK

KLASA B

   

50.    

MEDOŃ BARTOSZ

KLASA B

   

51.    

MRZYGŁÓD OSKAR

KLASA B

   

52.    

OLEKSY PATRYK

KLASA B

   

53.    

SZKLARCZYK TOMASZ

KLASA B

   

54.    

NOWAK KAMIL

KLASA B

   

55.    

SKRZYPIEC JAKUB

KLASA B

   

56.    

RYBARCZYK BARTŁOMIEJ

KLASA B

   

57.    

SIKORA MIKOŁAJ

KLASA B

   
Egzamin Sędziów Klasa Okręgowa
Previous Next Play Pause